Kaina / trukmė
paros(-a)
Rezervuoti

Apie paslaugą

Parkavimasis oro uoste: svarbios detalės

 

Jei reikėtų įvardinti viena maloniausių laiko praleidimo būdų, tarp galimų pasirinkimų tikrai būtų ir keliavimas. Ir iš tiesų, būtent tokiam laisvo laiko praleidimo būdui, neretai yra skiriama daug puikių epitetų: įdomu, turininga, smagu, netikėta, neatrasta, nauja ir t.t. Tačiau kiekviena kelionė reikalauja ir tam tikro pasiruošimo. Tai, koks jis bus, priklausys nuo to, kur ir su kuo keliausite. Taip pat svarbus yra ir keliavimo būdas. Daugybė žmonių šiandien renkasi keliones lėktuvu ir nieko keista, kodėl taip yra. Tai – greita, patogu, be to, galima pasiekti net pačius tolimiausius pasaulio kampelius. Tačiau ir tai dar ne viskas – daugeliui žmonių kelionė lėktuvu prilygsta tikrų tikriausiam nuotykiui ir dovanoja daug puikių įspūdžių. Taigi, nieko keista, kodėl didžioji dalis verslo, poilsio ar pažintinių kelionių šiandien yra vykdomos būtent lėktuvais. Beje, jei atkreiptume dėmesį į tendencijas, tai reikėtų pastebėti, kad kelionės lėktuvu ir toliau išliks vienu populiariausių kelionės variantų. Žinant, kokiu būdu bus keliaujama, galima pradėti ir pasiruošimą kelionei. Iš  kokių etapų jis susidės? Pirmiausia reikėtų numatyti galutinį kelionės tikslą bei laiką. žinant šias detales, galima įgyvendinti tam tikrus sprendimus, kurie užtikrins maksimalų komfortą. Kaip kelionės tikslą pasiekti per trumpiausią laiko tarpą ir patogiausiu metu? Kad tai būtų įmanoma, teks atidžiai rinktis lėktuvo bilietus. Beje, patariama jų pradėti ieškoti kuo anksčiau. Kuo greičiau pradėsite paiešką, tuo didesnė tikimybė rasti geriausią laiką savo kelionei ir, žinoma, patraukliausią kainą. Vis dėlto, kelionės bilietai tikrai nėra vienintelis dalykas, apie kurį reiktų pagalvoti iš anksto. Jei į oro uostą planuojate atvykti nuosavu automobiliu, tokiu atveju jūsų dėmesio pareikalaus ir dar viena svarbi detalė. Tai – parkavimasis oro uoste.

Saugomos aikštelės – geriausias pasirinkimas

Taigi, kur palikti savo automobilį atvykus į oro uostą? Jei prieš keliolika metų tokios problemos iš tiesų kėlė daug nepatogumų, tai šiandien visa tai galima pamiršti, nes keliautojų laukia puikus sprendimas – saugomos automobilių stovėjimo aikštelės. Yra daug priežasčių, kodėl verta jas rinktis. Savaime suprantama, vienas svarbiausių dalykų, kuris aktualus automobilio savininkui, yra jo turto saugumas. Kokius sprendimus priimti, kad automobilis būtų saugus, o jūs galėtumėte mėgautis kelionės malonumais? Kaip jau supratote, saugomos automobilių aikštelės yra pats geriausias sprendimas šiuo atveju – palikę automobilį, galėsite būti ramūs dėl jo saugumo. Tačiau ir tai dar ne viskas – dar viena priežastis, kodėl verta rinktis automobilių stovėjimo aikštelę yra ta, jog automobilį galėsite palikti tiek, kiek iš tiesų to reikia. Pamirškite įvairius apribojimus – automobiliai bus saugomi 24 valandas per parą bei 7 dienas per savaitę. Sakoma, kad tikrąjį atostogų skonį galima pajusti tik tuomet, kai esi visiškai ramus dėl savo turto. Taip ir bus, jei pasirinksite 1414.lt Parking automobilių stovėjimo aikštelę. Automobilių stovėjimo aikštelės, įsikūrusios šalia oro uosto užtikrina, kad atstums bus ypač nedidelis, tad jį bus patogu įveikti nepaisant to, jog turėsite bagažo, pervežimo paslauga įskaičiuota į kainą! Žinosite, kad jūsų automobiliui vieta jau yra paruošta, todėl neteks gaišti laiko ieškanti išeities, kuri palikti transporto priemonę. Visiškas saugumas, mažas atstumas  ir patrauklios kainos – tai yra 1414.l Parking aikštelės privalumai. Pats metas pamiršti visus parkavimosi nepatogumus atvykus į oro uostą – tegul jūsų kelionė prasideda nuo galimybės saugiai palikti automobilį.

Rezervuokite iš anksto

Akivaizdu, kad stovėjimo aikštelės yra labai daug puikių privalumų turintis pasirinkimas, tad nieko keista, jog tokia paslauga šiandien gali pasigirti ypač dideliu populiarumu. Taigi, nepamirškite to planuodami savo kelionės – vos tik sužinosite datą, rezervuokite ir vietą automobilių stovėjimo aikštelėje. Tai galite padaryti ir internetu www.1414.lt. Automobilio vietos stovėjimo aikštelėje rezervavimas internetu yra ypač geras pasirinkimas dėl daugybės priežasčių. visų pirma – tai ypač patogu: tam, kad galėtumėte rezervuoti vietą automobilių stovėjimo aikštelėje, jums nereikia net išeiti iš namų. Tačiau ir tai dar ne viskas – šis pasirinkimas leis jums sutaupyti labai daug laiko, kurį galėsite skirti kitiems su kelionės pasiruošimu susijusiems darbams. Dar vienas privalumas, kad galite rinktis įvairius variantus – ne tik skirtingą trukmę, bet ir atsižvelgti į papildomas sąlygas.

Išvykstant į kelionę (ypač – ilgesnės trukmės), labai svarbu ne tik tinkamai pasirinkti jai būtinus daiktus, drabužius ar avalynę bei kitais sprendimais, bet ir pasirūpinti savo turtu. Privalote žinoti, kad jis bus saugomas – tik tokiu atveju galėsite mėgautis visais kelionės malonumais. Jūsų automobilis – taip pat svarbu, tad jo saugumu pasirūpinkite dar prieš kelionę, puiku, jei turite galimybę palikti jį artimiems žmonėms, jei ne – saugomos automobilių stovėjimo aikštelės oro uoste yra patikimas, saugus bei geriausias sprendimas.

 

1414.lt Parking kolektyvas

 

UAB "Sauda"

Im. k.: 120507414, PVM k.: 205074113

Parkavimo aikštelės adresas: Minsko pl. 11, Vilnius

Biuro adresas: Minsko pl. 21, Vilnius.

Parkavimo aikštelė/informacija: +37068241414 Aikštelės darbo laikas: Visą parą

Vairuotojas pervežimams į/iš oro uosto: +37067571494

Administracija: +37060500111 darbo laikas: Pirmadienis–Penktadienis 08:00 - 19:00

El. paštas: tir@1414.lt
Atsiskatymo budai uz parkinga Vilniuje